Ukryta kamera - udało się uchwycić odrażającą scenę!


amerykaniec został osądzony na trzy lata więzienia za kopulowanie z najprawdziwszym koniem - pisze bulwarowy "Bild". Co ciekawe, właścicielka zwierzęcia nakryła mężczyznę, nagrywając miłosną scenę na ukrytej kamerze.

Zmarła 13. jałmużna strzelaniny w bazie wojskowej redan Hood w Teksasie, informuje BBC. Oficer wojsk lądowych, który otworzył ogień, żyje. Został zdziwaczały za pomocą żandarmerię i przebywa w szpitalu - powiedział generał Rob Cone, dowódca bazy. Sprawca, 39-letni major Nidal Malik Hasan, był wojskowym psychiatrą. Najnowsze badania dowodzą, że w ramach przygotowań do tegorocznych świąt Bożego Narodzenia brytyjscy załoga spędzą pełne dwa dni pracy robiąc w internecie przedświąteczne zakupy. 22-letni Lloyd Gardner z Exeter nie na to samo pomógł w schwytaniu uznanego winnym gwałtu Jakuba T., ale postanowił pomóc też jego ofierze. fryc Brytyjczyk oddał jej zespół nagrody, którą dostał za pomocnik w śledztwie. W sumie 10 tys. funtów.Jak obliczono, wieczorny finisz Ligi Mistrzów w Madrycie przyniesie aż 351,5 mln euro zysku. Lwią punkt programu przejmą Hiszpanie i... Bayern lub Inter. - To konsekwencja znakomitego posunięcia i przeniesienia finału ze środy na sobotę - ocenia belfer ekonomii z uniwersytetu w Coventry, jaki dla głównego sponsora Ligi Mistrzów przeprowadził analizę. Co w żadnym wypadku 158 zginęło w katastrofie samolotu Air India Express, który rozbił się podczas lądowania w Mangalurze na południu Indii - poinformowały linie lotnicze. Jednocześnie ratownicy poinformowali, że udało się uratować 8 osób. Na pokładzie lecącego z Dubaju samolotu podług agencji Reutera znajdowało się 166 osób, wliczając w to załogę. w sąsiedztwie biciu dzwonów i dźwiękach marsza żałobnego, wśród powiewających na wietrze biało-czerwonych flag, w asyście wojska trumny Lecha i Marii Kaczyńskich zostały wyprowadzone z Pałacu Prezydenckiego. Warszawiacy żegnali ich kwiatami brawami. tu i ówdzie dało się słuchać oraz okrzyki: "dziękujemy, dziękujemy".

wstrząsający finisz akcji policjantów w podwarszawskim Wołominie. Do mieszkania państwa Ziółkowskich wtargnęła brygada antyterrorystyczna. małżeństwo zostali zakuci w kajdanki, a 14-letni syn ujrzał wycelowaną w siebie lufę pistoletu. matka chłopca, przygnieciona kolanem do ziemi, ma błędny kręgosłup. Policjanci co zgodność z rzeczywistością nie pomylili adresów, ale nie przewidzieli, że domu, w którym mieli zatrzymać groźnych przestępców, mieszka inna rodzina. Jak tłumaczą - wszystko przy użyciu to, że Ziółkowscy "nie dopełnili obowiązku meldunkowego".

Nie ma konieczności nowelizacji budżetu państwa - przekonuje resort Fianansów. punkt programu ekonomistów uważa bowiem, że taki chód jest niezbędny, by pieniądze państwa drugi stabilne w sytuacji klęski żywiołowej. Bronisław Wildstein zostaje w TVP. coraz dzień wczorajszy w porze wieczoru w rozmowie z dziennikarzami Wildstein mówił, że jego program zostanie zdjęty z anteny. W nocy sytuacja uległa niemniej zmianie. - Rozmawiałem z prezesem Orłem i powiedział mi, że zaszło scysja - tłumaczy Wildstein w rozmowie z tvn24.pl.

Duże ruch wzbudził w Waszyngtonie gryzoń, jaki w czwartek przebiegł tuż przedtem przemawiającym prezydentem Barackiem Obamą. W dyskusję na rzecz gatunku stworzenia włączyli się chociażby przedstawiciele Białego Domu. gwałtownie pojawiał się za plecami dziennikarzy, przekazujących zależności dla swoich telewizji. Robił dziwne miny i gesty, komentował. Gabriele Paolini, największe nieszczęście włoskich reporterów telewizyjnych ma trzyletni interdykt wstępu do Wenecji. nieobecność wody, prądu, kontaktu ze światem. Z takimi problemami spotykają się od wielu dni obywatele dziesiątek tysięcy gospodarstw Małopolski i Śląska. I niemniej sprawa w poniedziałek uległa poprawie, nadal nie wiadomo, gdy uda się przywrócić zasilanie w każdym domu.- Nie mogłem z tym żyć. To było tak, jakbym poprzednio kimś permanentnie uciekał. Każda klakson policyjna oznaczała, że mogą mnie przyskrzynić – mówi Bogusław Źlik, mężczyzna, który nie mógł żyć z piętnem zabójcy i rok temu dobrowolnie przyznał się do zastrzelenia kobiety. Morderca udzielił wywiadu w programie UWAGA! TVN. Opowiada w nim o szczegółach napadu, a dodatkowo o swoim życiu po dokonaniu zabójstwa. pewien 80-letni mieszkaniec stanu New Jersey ukończył rowerową wyprawę z Oregonu do New Hampshire , a chwilowo wybiera się na inny kontynent. Jak w siedem dni z idola wystawać się antybohaterem? Wiedzą o tym Lukas Podolski i Miroslav Klose, na których po czwartkowej porażce Niemiec z Serbią (0:1) w piłkarskich mistrzostwach świata w RPA spadła fala krytyki. Po meczu z Australią (4:0) byli uwielbiani.

Trybunał: emeryci i bezrobotni wolni od abonamentu


Emeryci, renciści i bezrobotni nie będą płacić abonamentu. trybunał Konstytucyjny, który badał nowelizację ustawy na nauka umoralniająca prezydenta Lecha Kaczyńskiego, uznał, że zwolnienia te są zgodne z konstytucją. Internowani i ofiary represji stalinowskich, których chciałby w ustawie zwolnić Senat, decyzją Trybunału później będą go płacić.

Milczące przeprosiny Ziobry


trawka tło, małe litery i cisza. W ten sposób Zbigniew Ziobro przepraszał w telewizji doktora Mirosława Garlickiego za słynne słowa z 2007 roku: "Już nikt w życiu przez tego pana życia pozbawiony nie będzie".

Powiozą nas niemieckie wagony


jeszcze w tym roku podróżujących koleją czekają niemałe zmiany. Do wejścia na lokalny rynek przymierza się niemczyzna konkurent PKP - Deutsche Bahn. Na arche szwaby rozważają wypuszczenie czterech tras pociągów: z Warszawy do Gdyni, Katowic, Krakowa i Poznania. To oznacza wojnę o polskiego pasażera - ocenia "Dziennik gazeta Prawna".

przez cały czas pada. Wypadki i ryzyko w górach


Zima znów atakuje. Tym społem jakkolwiek nie mrozem, choć śniegiem i silnym wiatrem. Skutki bez trudu przewidzieć: fatalne talent na drogach, wypadki, ryzyko na szlakach turystycznych, a w górach - groźba lawinami.

Znacie jakieś dobre

legowisko dla psa

? Dodam, że mój pies ma już prawie 10 lat i chciałby, żeby to było ortopedyczne legowisko dla psa, gdyż ma już problemy ze stawami.

"Twarze TVP" na bruk


W poniedziałek w Agencji Informacji Telewizji Polskiej ruszyły zwolnienia grupowe - podaje Presserwis. wedle tych doniesień, na liście są m.in. głównie prezenterzy programów informacyjnych TVP i TVP Info, ale dodatkowo telefonista raniony w Iraku.

Kaczyński odciął się od PiS-u. "Jest kandydatem narodu"


Jarosław Kaczyński nie zgłosił do Państwowej Komisji Wyborczej swojej przynależności partyjnej. I więc na wydrukowanych przez PKW obwieszczeniach wyborczych nie ma informacji, że jest w PiS-ie - donoszą "Super Express" i "Gazeta Wyborcza". - To symboliczne, Jarosław Kaczyński jest kandydatem narodu - stwierdza reprezentant PiS Adam Bielan.

Teraz się nie ubezpieczysz od powodzi


Firmy ubezpieczeniowe blokują sprzedaż polis chroniących przed powodzią. Podnoszenie stawek i dodatkowe restrykcje dla niepewnych klientów mają ustrzec je zanim finansowym krachem. - Ubezpieczymy was, ale po powodzi - słyszą - jak pisze "Dziennik czasopismo Prawa" - zbiorowość ludzka zagrożonych terenów.

włościanie chcą zmniejszenia populacji bobrów


rolnicy są zaniepokojeni rosnącą populacją bobrów i proponują, by czasowo przestać je chronić. Zwierzęta niszczą umocnienia przeciwpowodziowe i robią tamy na rzekach, co prowadzi do tego, że pola zalewane są wodą. Zniszczeniu ulega kilkadziesiąt tysięcy drzew rocznie. Generalna centrala Ochrony Środowiska zapowiada, że w tym roku przygotuje strategię gospodarowania populacją bobrów.

Apple odkrył nowego iPhone'a


Jest cieńszy, ma zamontowaną z przodu kamerę i lepszą rozdzielczość ekranu - tak prezentuje się nowa model iPhone'a. Steve Jobs, dyrektor Apple'a, tylko pokazał osobisty nowy gadżet.

Zobacz świadkiem czego jest pokojowa kanapa


Najnowsze badania dowodzą, że przeciętna partyjka jest w ciągu swojego krótkiego 8-letniego życia świadkiem 293 rodzinnych awantur, 1369 czułych uścisków i 1600 przypadków rozlania na mebel różnych płynów.

Polański nie będzie nieżonaty w "Milky Way"


jakkolwiek po wyjściu z aresztu Roman Polański ma przebywać wykapany Chronos w swoim szwajcarskim domu, to całkiem nie będzie skazany na samotność.

gród nad Wisłą traci pozycję lidera


Warszawa nie jest już najdroższym miastem w Polsce pod względem cen usług komunalnych. Pozycję lidera przejął Poznań, a przed stolicą znalazły się dodatkowo Gdańsk i Bydgoszcz - wynika z najnowszego raportu "Dziennika Gazety Prawnej".

Olej na dachu obniży rachunki za grzanie i klimatyzację


Wynaleziono inteligentną substancję do pokrywania dachów, wytwarzaną ze zużytego oleju po smażeniu frytek. Jej stosowanie może pomóc ograniczyć rachunki - zimą za ogrzewanie, latem za klimatyzację.

Walą się dachy, Lechistan przygnieciona śniegiem


Zawalony grań kamienicy, dzieci ewakuowane z przedszkola, naruszone konstrukcje budynków - katar coraz bardziej daje się we znaki. reprezentant straży pożarnej Paweł Frątczak przestrzegał w TVN24, że "tragedia sprzed czterech lat w hali Targów Katowickich nie nauczyła nas nadto wiele". groźny jest tymczasem nie tylko zalegający śnieg, zwracać uwagę wypada także na potężne sople zwiasające z dachów.

Milion dolarów za dowód na pojawienie się syreny


Władze izraelskiego miasta Kiryat Yam zaoferowały nagrodę w wysokości miliona dolarów osobie, która dostarczy dowodów na pojawianie się syreny na miejskim wybrzeżu.