koncert z konfesjonałem w tle


Bez alkoholu, bez narkotyków i bez tytoniu - za to z głośną muzyką i tańcami do upadłego. A po koncercie modlitwa w kaplicy. powyżej 1,5 tys. młodych osób bawiło się na pierwszej części festiwalu "3R for Trinity", która odbyła się w Łodzi.

tymczasem nominacji nie dostała, z pewnością stanowi jeden z najjaśniejszych punktów rozdania Oscarów. gwiazda "Avatara" Zoe Soldana została faworytką fotoreporterów z czerwonego dywanu. Elizabeth Taylor ogłosiła na portalu społecznościowym Twitter, że przejdzie operację serca. Taylor, znana choćby jak odtwórczyni roli Kleopatry i dwakroć nagrodzona Oscarem - za "Kto się boi Virginii Woolf?" oraz "Butterfield 8", prosi fanów o wsparcie. Częstochowskie rymy i gwar przesterowanych gitar, a pełnia ku chwale legendy "Solidarności". Holy Smoke, ździebko znana orkiestra "metalowa" z Pomorza, na 20 rocznicę wyborów 4 czerwca 1989 roku nagrała nadzwyczajny dzieło poświęcony Lechowi Wałęsie. We wtorek "muzycy" spotkają się z bohaterem swojej piosenki.Postawił wszystko na jedną kartę i udowodnił, że wskazane jest ryzykować. Prawidłową odpowiedzią na testowanie z muzyki zagwarantował sobie milion. Już dzień dzisiejszy zobaczymy, jak zdobywa się najwyższą wygraną w "Milionerach". Światowej sławy pianiści Dang Thai Son natomiast Garrick Ohlsson wystąpili na przestrzeni uroczystego koncertu galowego w Teatrze Wielkim, uświetniające 200. rocznicę urodzin Fryderyka Chopina. Na gali pojawili się m.in. szef rządu Donald Tusk a członek rządu kultury Bogdan Zdrojewski. - Chodziło mi o odczarowanie akordeonu, bo był kojarzony z muzyką biesiadną, niskich lotów - zdradził Marcin nastolatek w programie "24 godziny". - To gość z ogromną pasją. podczas gdy staje na scenie i zaczyna grać, brzmi jak orkiestra - chwalił zwycięzcę reżyser "Mam Talent" Wojciech Iwański.

Polka zagra u boku najsłynniejszego agenta świata. To pewne - pisze "Super Express". Nazywa się Joanna Ignaczewska, ma 25 lat i do tej pory grała głównie w polskich serialach. aktualnie aczkolwiek ma szansę na międzynarodową karierę.

Banksy, równie cieszący się popularnością co małomówny brytyjski artysta, którego prace zdobią ściany zamiast na całym świecie, w niedzielę zadebiutował jak reżyser. Premiera jego filmu dokumentalnego "Exit Through The Gift Shop", to jedno z najważniejszych wydarzeń tegorocznego Berlinale. Nową płytą doprowadził do szału miłośników szant, zaskoczył swoich fanów i spełnił mrzonka o solowym debiucie. Frontman grupy Lao Che Hubert Dobaczewski, czyli "Spięty" zdradził nam dlaczego w tawernach dostałby kuflem od piwa, po co na najnowszej płycie śpiewa o bzykaniu i z jakiego powodu nowa album Lao Che będzie "absurdalna" spod znaku "pierdzenia pachą" .

Amerykańscy dokumentaliści zajęli się wojną w Afganistanie. Tim Hetherington i Sebastian Junger z obiektywem wdzierają się do jednego z najtrudniejszych posterunków dla żołnierzy koalicji, od nazwiska jednego z poległych nazwanego Restrepo, i kręcą celuloid o tym samym tytule. Stroje mają uroczyste - jak przystało na książąt, wprawdzie pozy już nieformalne - bo są też popularnymi brytyjskimi dżentelmenami. W londyńskiej National Portrait Gallery wystawiono pierwszy gminny sylwetka olejny książąt Williama i Harry'ego. artysta legendarnego "Titanica" chce zetrzeć w proch kolejny rekord. Na ekrany kin wchodzi przed chwilą "Avatar" Jamesa Camerona. To film świata 3D, który ma zrewolucjonizować kino. Kosztował 237 mln dolarów.Czuję się wspaniale. To dla mnie szczególna nagroda, bo wszystko zaczęło się w Polsce - mówiła Ewa Ewart tuż po otrzymaniu nagrody im. Andrzeja Woyciechowskiego. Dziennikarka otrzymała nagroda za kolejność "Dokumenty Ewy Ewart" prezentowany jesienią 2008 roku na antenie telewizji TVN24. To miejsce, do którego ma obowiązek się udać ktoś fan wampirów. Volterra w Toskanii to miasto pijących jucha stworzeń - i koncept filmu kultowej sagi "Zmierzch". Lokalne specjały, tradycyjne stroje, polemika o wspólnych problemach i ostra muzyka - w malowniczym Kryłowie nad Bugiem zakończyły się trzecie Europejskie Dni Dobrosąsiedztwa, na których wspólnie bawili się Polacy i Ukraińcy.

Na Bemowie zabije dzwon


Takiego koncertu coraz w Polsce nie było. Na warszawskim Bemowie na scenę wyjdą muzycy kapel Slayer, Megadeth Anthrax, Mastodon i Behemoth, a po nich sama Metallica. Fani liczą na wielkie przeboje - "Creeping Death", "Master of Puppets" i niewątpliwie "For Whom The Bell Tolls". Ceny biletów zbliżają się chociażby do tysiąca złotych.

O pracoholiczkach i troglodytach "Brzydka prawda"


Kto się lubi, ten się czubi, mężczyźni są prości w obsłudze, a najlepszym przyjacielem kobiety jest stanik typu push-up - te niezbyt skomplikowane i jakże odkrywcze prawdy przypomina utwór komediowy romantyczna z Katherine Heigl i Gerardem Butlerem. "Brzydka prawda" wchodzi do kin.

Dziękujemy za ktoś głos! 8 Telekamer dla TVN i TVN24.


8 z 16 Telekamer "Teletygodnia" dla TVN24 i TVN. TVN24 zdobyła Telekamerę dla najlepszego kanału informacyjnego i biznesowego. ilość głosów, wskutek której się to udało, to - uwaga! - 367 tys. 533 głosy. Statuetki otrzymały plus Anita Werner z TVN24 tudzież Dorota Gardias z TVN Meteo. publika wyróżnili "Mam Talent!", audycja pełen wdzięku TVN oraz serial "BrzydUla". A jego główni bohaterowie okazali się bezkonkurencyjni w kategorii "Najlepszy aktor/aktorka". Złotą Telekamerę odebrał Szymon Majewski.

90 minut w samym środku wojny


Amerykańscy dokumentaliści zajęli się wojną w Afganistanie. Tim Hetherington i Sebastian Junger z obiektywem wdzierają się do jednego z najtrudniejszych posterunków dla żołnierzy koalicji, od nazwiska jednego z poległych nazwanego Restrepo, i kręcą film o tym samym tytule.

Chciałbym poznać firmę, która skutecznie zwalcza pluskwy, najlepiej jeśli będzie to firma która

pluskwy Warszawa

zwalczy od ręki.

Lynch wybrał "miasto włókniarzy"


głośny amerykański reżyser kinematograficzny David Lynch - twórca "Dzikości serca" natomiast "Miasteczka Twin Peaks" - po raz dalszy przyjeżdża do Łodzi. całość wskazuje na to, że w przyszłym roku ruszą prace związane z budową jego studia w Łodzi - poinformował rzecznik Festiwalu atut Camerimage Marcin Tercjak.

Festiwal atut Camerimage "wychodzi" z Łodzi


Festiwal wartość Camerimage wynosi się z Łodzi. szef imprezy, Marek Żydowicz oświadczył, że wypowiada miastu umowę na organizację imprezy, bo - jego zdaniem - urząd miejski nie dotrzymał zapisów porozumienia. lecz referat Miasta Łodzi uznał decyzję Żydowicza za nieważną.

"Para do życia" wygrała Doc Review


Finowie w saunie, czyli "Para do życia" wygrał w konkursie głównym 7. edycji festiwalu filmów dokumentalnych Planete Doc Review w Warszawie.

Trzej Królowie w Warszawie


Trzej Królowie przeszli przez Warszawę. W ich orszaku szedł też warszawski metropolita, abp Kazimierz Nycz, a towarzyszyli im żonglerzy, anioły na szczudłach, dzieci w przebraniach giermków, dworzan i rycerzy oraz rzesze warszawiaków. Trzy barwne orszaki: europejski, afrykański i azjatycki z Placu Zamkowego miniony na rynek Nowego Miasta.

"Para do życia" wygrała Doc Review


Finowie w saunie, alias "Para do życia" wygrał w konkursie głównym 7. edycji festiwalu filmów dokumentalnych Planete Doc Review w Warszawie.

"Isis transseksualistką". "Wprost" musi wytłumaczyć się


pismak muzyczny Robert Leszczyński i tygodnik "Wprost" mają poprosić o przebaczenie piosenkarkę Isis Gee i zapłacić jej 100 tys. zł za podanie plotki, jakoby zmieniła płeć z męskiej na żeńską. Taki wyrok wydał w czwartek Sąd Okręgowy w Warszawie, uwzględniając pozew wokalistki.

LipDub, alias jak popierać swoją Alma Mater


Uniwersytet Adama Mickiewicza dołączył do światowego grona uczelni, które oszalały na punkcie hasła "LipDub". Brzmi tajemniczo, ale jeśli pamiętacie "Mini Playback Show", w którym wystylizowane dzieciaki śpiewały z playbacku przeboje gwiazd muzyki, nie powinniście być wyposażonym problemu ze zrozumieniem tej mody.

Jan Wejchert uhonorowany Superwiktorem


Jan Wejchert, umrzyk w październiku założyciel Grupy ITI, został uhonorowany w piątek specjalnym Superwiktorem. premia ta przyznawana jest za kompleks osiągnięć.

Psychopatyczny morderca na basta festiwalu


przegląd w Berlinie dobiega końca. W piątek pokazano ostatnie konkursowe filmy, a już w sobotę wieczorową porą dowiemy się, który z nich otrzyma tytuł zwycięzcy festiwalu i statuetkę Złotego Niedźwiedzia oraz 50 tysięcy euro. zgadywanka zamknął "mocny" obraz filmowy "The morderca na zlecenie inside me" w reż. Michaela Winterbottoma.

Rusza Warszawski przegląd filmowy


Sezon na ogórki ongi już za nami, teraz trwanie na solidną dawkę kultury. Setki filmów z 57. krajów będzie jest dozwolone dostrzec na rozpoczynającym się w piątek 25. Warszawskim Festiwalu Filmowym.

Ewart i Werner zgarnęły Wiktory


Dziennikarka TVN24 i TVN Anita Werner natomiast dziennikarka Ewa Ewart znalazły się wśród laureatów jubileuszowej, 25. edycji Wiktorów. Nagrody te przyznawane są w najwyższym stopniu popularnym osobowościom telewizyjnym. Specjalnego Superwiktora przyznano – pośmiertnie - Janowi Wejchertowi.