Filmy tak złe, że aż "nagrodzone"


"Transformers: wendeta upadłych" to tegoroczny zwycięzca Złotej Maliny, "nagród" dla najgorszych produkcji przemysłu filmowego. W kategorii najgorsza aktorka "wyróżnienie" zdobyła Sandra Bullock, jedna z faworytek do tegorocznych Oscarów.

Cymański i Arłukowicz debiutują w kasynie


Bartosz Arłukowicz (SLD), Joanna Mucha (PO), Tadeusz Cymański (PiS) i Paweł kujon (PiS) to lecz kwartet z kilkudziesięciu aktorów-amatorów którzy wezmą porcja w dziesiątej już tradycyjnej krakowskiej Reality Shopka Szoł. Niektórzy narzekają, że mieli za ździebko czasu na przygotowanie. – 15 godzin przesłuchań i przy użyciu siedem dni nie zaśpiewałem ani razu – żali się Arłukowicz, na co dzień wywiadowca komisji hazardowej.

Ostatnia salsa Wolszczak


Grażyna Wolszczak najgorsza, a Zygmunt Chajzer optymalny w szóstym odcinku programu. Co jeszcze się działo?

Cassandra Wilson znów rozbuja Warszawę


Cassandra Wilson, jedna z najwybitniejszych wokalistek jazzowych, zdobywczyni dwóch nagród Grammy, po raz kolejny przyjeżdża do Polski. Już 3 listopada twórczyni zaśpiewa w warszawskim hotelu Hilton w ramach cyklu Era Jazzu.

Dom Bergmana na muzeum


Norweski archeolog i człowiek biznesu Hans Gude Gudesen, który kupił dom Ingmara Bergmana na wyspie nieopodal Gotlandii, zamierza dopuścić się tam centrum sztuki. przedsiębiorca uzyskał na to zgodę rodziny reżysera - poinformowały w piątek szwedzkie media.

U2 zburzyli berliński mur


Irlandzki zespół U2 dał w czwartek celny darmowy koncert pod Bramą Brandenburską w Berlinie. Muzycy zagrali na cztery dni przed 20. rocznicą zburzenia muru berlińskiego, przypadającą na 9 listopada.

nieestetyczny Harry z Legią Honorową


metafora westernowego ("Za trochę dolarów") i policyjnego ("Brudny Harry") amerykańskiego twardziela, Clint Eastwood, otrzymał najwyższe francuskie odznaczenie. medal Legii Honorowej aktorowi, reżyserowi, producentowi i kompozytorowi (w jednym) wręczył Nicolas Sarkozy.

Bono w szpitalu. Nie wiadomo, co z trasą


Bono - lider grupy U2 trafił w piątek do szpitala w Monachium - podała oficjalna stronica internetowa zespołu U2.com. Muzyk dostał kontuzji kręgosłupa w ciągu przygotowań do trasy koncertowej zespołu i musiał pokonać operację. Nie wiadomo, jak wyjdzie ze szpitala.

Jeździł tam, gdzie było niebezpiecznie


Jego bazą była Moskwa, ale jeździł tam, dokąd było niebezpiecznie. Krzysztof Knyż, operator "Faktów" TVN, nie żyje.

Witold rozniesie Krzyżaków pod Żalgirisem


Nie Polacy, a Litwini i Białorusini, i nie pod Grunwaldem, a Żalgrisem - tak zwycięstwo nad Krzyżakami będzie mieć wygląd w wydaniu litewsko-białoruskim. błona fotograficzna pokazujący ich wersję bitwy będzie raczyć się 6 milionów dolarów - donosi "Gazeta Wyborcza".

szef rządu z żoną na premierze Szymborskiej


dobry interes dla wielbicieli talentu Wisławy Szymborskiej. W warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się premiera dokumentu Katarzyny Kolendy-Zaleskiej o słynnej noblistce. Szeroka publiczność film o polskiej poetce zobaczy w TVN już 28 lutego o godz. 22:25.

Pandora jeszcze raz pochłonie


To dobra świeża wiadomość dla wszystkich, którzy już zadurzyli się w magicznym świecie Pandory. Reżyser jednego z w największym stopniu kasowych obrazów ostatnich czasów James Cameron, zapowiedział, że insurekcja druga punkt programu filmu "Avatar".

dziewiczy laureat nagrody im. Kapuścińskiego


Jean Hatzfeld - pisarz książki "Strategia antylop" - został pierwszym laureatem Nagrody imienia Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki. - To książka o trudnym pojednaniu po krwawej wojnie domowej w Ruandzie - powiedziała przewodnicząca jury nagrody, Małgorzata Szejnert.

Gdzie we Wrocławiu można skutecznie i z gwarancję wyczyścić swój

filtr dpf

ewentualnie gdzie w okolicach Wrocławia wyczyszczę filtr dpf?

Robin Hood zaśpiewał Jacksona


Gwiazdor Hollywood Russel Crowe, ku ogromnemu zdumieniu turystów i rzymian wystąpił w sobotę na Placu Hiszpańskim z krótkim koncertem. Towarzyszyła mu zespół Merry Men, złożona z aktorów grających w filmie Robin Hood, w którym Crowe wcielił się w tytułową rolę.

Nie mają łopat, stąd będą śpiewać


- Gdybyśmy wszyscy mogli po prostu wziąć łopaty, pojechać tam i pomóc, to już byśmy to zrobili. Najważniejszą rzeczą jaką możemy zrobić, to jednoczyć kasa - mówi George Clooney, który poprowadzi dobroczynny koncert gwiazd na barki ofiarom trzęsienia ziemi na Haiti. Zagrają m.in. Bono, Rihanna, Timbarlake i Shakira.

znalezionych: 587, strona 9 z 40
<<<  -  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  -  >>>