Jan Wejchert uhonorowany Superwiktorem


Jan Wejchert, świętej pamięci w październiku założyciel Grupy ITI, został uhonorowany w piątek specjalnym Superwiktorem. gratyfikacja ta przyznawana jest za agregat osiągnięć.

Jackson sprzedawał się najlepiej


Michael Jackson co więcej po śmierci święci triumfy. Zmarły 25 czerwca król Pop w 2009 roku okazał się artystą, którego płyty najlepiej sprzedawały się w Stanach Zjednoczonych - wynika z rankingu opublikowanego dzięki firmę Nielsen.

Homer starszy rangą od Jokera i Pottera


Homer Simpson, nokautując Harry'ego Pottera i Buffy, został popularny za najwspanialszego bohatera filmu i telewizji ostatniego XX-lecia. chociaż przez czytelników "Entertainment Weekly".

zaniedbany Harry z Legią Honorową


Symbol westernowego ("Za coś dolarów") i policyjnego ("Brudny Harry") amerykańskiego twardziela, Clint Eastwood, otrzymał najwyższe francuskie odznaczenie. odznaczenie Legii Honorowej aktorowi, reżyserowi, producentowi i kompozytorowi (w jednym) wręczył Nicolas Sarkozy.

Jan Wejchert uhonorowany Superwiktorem


Jan Wejchert, świętej pamięci w październiku założyciel Grupy ITI, został uhonorowany w piątek specjalnym Superwiktorem. nagroda ta przyznawana jest za agregat osiągnięć.

W Atenach Zbigniew Preisner zajrzał w duszę


Po roku przerwy światowej sławy kompozytor Zbigniew Preisner drugi raz koncertował. W przepięknej ateńskiej sali koncertowej Megaro Mousikis jego muzyki przyszło pójść za radą dwa tysiące osób. – Uwielbiam tu grać. Grecy mają podobną duszę do nas. Pokazują, że w muzyce szukają czegoś więcej niż podrobionych, plastikowych panienek – mówi nam Preisner.

Watykan: "Avatar" to technologia bez emocji


Kasowy hit kinowy "Avatar" nie znalazł poparcia w watykańskich mediach. radio Watykańskie i diariusz "L'Osservatore Romano" nazwały celuloid Jamesa Camrena "technologią bez emocji".

Wy wybraliście "Avatara"


Kto dzisiaj w nocy będzie skakał z radości w Kodak Theater? Kto zaleje się łzami odbierając złotą statuetkę Oscara? A kto obejdzie się smakiem? Akademia potrafi ruszyć nawet najlepszych ekspertów. My zaprosiliśmy naszych czytelników do zabawy i typowania swoich faworytów. Wynik?

Galę oscarową Chronos rozpocząć


"Avatar" czy "The Hurt Locker"? George Clooney czy Jeff Bridges? Będzie kolejny "polski" Oscar? zupa odpowiedzi pojawią się o 2 w nocy, ale czerwień dywan przed Kodak Theatre już zaczyna się zapełniać.

bożyszcze spadł ze sceny. Zabawiał publikę


Obrażeń głowy, szyi i barku doznał wokalista Aerosmith Steven Tyler, który na oczach fanów zaliczył sensacyjny bagno ze sceny w trakcie koncertu.

larum nie działał. Zniknęły obrazy za pół mld euro


Pięć obrazów: Picassa, Matisse'a, Braque'a, Legera i Modiglianiego, wartych ok. 500 mln euro, skradziono z Muzeum Sztuki Nowoczesnej Miasta Paryża. Złodzieje mieli ułatwione obowiązek - wedle dziennika "Le Parisien", w placówce od dwóch miesięcy nie działał alarm.

Krytycy wybrali: "Avatar" i "The Hurt Locker"


Sześć nagród dla "Avatara", ale najważniejsze – za błona fotograficzna i reżyserię – zgarnął wojenny utwór dramatyczny "The Hurt Locker". Smakiem obeszła się zespół "Dziewięć" - żadna z 10 nominacji nie zmieniła się w nagrodę. Najlepsze filmy 2009 roku tym społem wybrali krytycy.

Chciałbym poznać firmę, która skutecznie zwalcza pluskwy, najlepiej jeśli będzie to firma która

pluskwy Warszawa

zwalczy od ręki.

"Lady" i pastorałki - akustycznie w filharmonii


Constanze Friend i Thomas Fellow, inaczej dwoje Friend'n'Fellow będzie gwiazdą dorocznej "Christmas Night" Ery Jazzu. zespół zagra już w najbliższą niedzielę w Filharmonii Narodowej w Warszawie.

Rusza krakowski festiwal


Z trzydniowym opóźnieniem z powodu żałoby narodowej, startuje festiwal Off wartość Camera w Krakowie. Bez Colina Farrella i Alicji Bachledy-Curuś, ale za to z mnóstwem interesujących projekcji i konkursów, akcja oficjalnie rusza o godz. 19 w kinie Kijów.

Picasso łupem złodziei


Około 30 obrazów, w tym autorstwa Pabla Picassa, zostało skradzionych z prywatnej kolekcji na południu Francji. To druga grabież drogocennych malarskich dzieł w ostatnich dniach w tym kraju. W ubiegłym tygodniu z muzeum w Marsylii zniknął obraz impresjonisty Edgara Degas zatytułowany "Chórzyści".

znalezionych: 587, strona 8 z 40
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>