Orange Warsaw Festival. trwanie na wielkie starcie


Obrady jury zakończone. komitet konkursowa festiwalu przesłuchała ogromne ilości nadesłanych utworów i po długich dyskusjach wytypowała dziesiątkę wykonawców, którzy zawalczą o nagrodę "Orange Warsaw Festival 2010".

Ach co to była za noc!


Dziesiątki muzeów, setki galerii i tysiące zwiedzających. Za nami kolejna Noc Muzeów, już siódma. W całej Polsce do późnych godzi nocnych, Polacy chłonęli kulturę.

Złota Palma za błona fotograficzna o duchach


Wuj Boonmee, który potrafi przywołać swoje poprzednie życia Apichatponga Weerasethakula zdobył tegoroczną Złotą Palmę festiwalu w Cannes. Nagrody za reżyserię i dla najlepszej aktorki poszły we francuskie ręce Mathieu Amalric i Juliette Binoche, a Palmę dla najlepszego aktora podzielili między sobą Javier Bardem i Elio Germano

Tak, to Szekspir! "Nowa" wprawa mistrza


z wykorzystaniem lata trwał spór o to, czy wystawiona w XVIII wieku umiejętność "Podwójne kłamstwo" ("Double Falsehood") to no dzieło słynnego Williama Szekspira. dziś naukowcy mają pewność, że twórczość pisarska mistrza miało część w powstaniu tego dramatu.

Na tych materacach odpoczynek murowany


choć runął już niby dwadzieścia lat temu, permanentnie pobudza wyobraźnię - i inspiruje. Trzy niemieckie projektantki wpadły na pomysł stworzenia materacy, inspirowanych samym murem berlińskim i malunkami z różnych jego sekcji.

Golizna, seks i śmiech. inaczej o czym myśli 13-latek


"Hardkorowe wielbłądy!" - cieszy się 13-letni Flau na widok kopulujących zwierząt. Jest bohaterem kreskówki autorstwa duńskiego laureata Oscara Martina Strange-Hansena. twórca za rządowe kasa proch dać zobaczyć o czym myślą dzieci w wieku 10-13 lat. Wyniki dają do myślenia. W "Pinly&Flau" są latające fekalia, nagie 40-latki i kopulujące wielbłądy.

wspólna produkcja TVN nagrodzona w Turynie


film "Get Low" z gwiazdorską obsadą, który otworzy tegoroczny festiwal Camerimage, został uhonorowany na Festiwalu Filmowym w Turynie.

Bullock odebrała Malinę. "Oh my God, I'm so happy!"


"Transformers: odwet upadłych" to tegoroczny zwycięzca Złotej Maliny, "nagród" dla najgorszych produkcji przemysłu filmowego. W kategorii najgorsza aktorka "wyróżnienie" zdobyła Sandra Bullock, jedna z faworytek do tegorocznych Oscarów. Aktorka zaimponowała odwagą i z uśmiechem na ustach odebrała nagrodę.

Ameryka wybrała swoich idoli


People's Choice Awards rozdane! Amerykanie po raz 36. wybrali swoje ulubione gwiazdy popkultury. Największymi triumfatorkami ceremonialny się piosenkarka Lady GaGa i aktorka Sandra Bullock, które zgarnęły po dwoje statuetki, a plus klisza "Zmierzch", który zdobył cztery wyróżnienia.

Krwawa zatoka delfinów


Tysiące delfinów ginie raz do roku u wybrzeży Japonii. Są zabijane tradycyjnie, harpunami, dzięki miejscowych rybaków, a ich mięso trafia na japońskie stoły. Sfilmowali ich za pomocą szpiegowskiego sprzętu amerykańscy filmowcy. I dostali za to Oscara. "Zatokę delfinów" można przypatrzeć się na Planet Doc Review, a za dwa tygodnie w kinach.

Święto kina w Łodzi


W sobotę w Łodzi rusza 17. międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych - walor Camerimage 2009. O Złotą Żabę - główną nagrodę imprezy - rywalizować będzie 17 filmów. festiwal utrzymywać się będzie do 5 grudnia.

Poszukuję firmy budowlanej, w ofercie której znajduje się

kompleksowa budowa Bydgoszcz

oraz oferta na domy energooszczędne. Interesują mnie tylko firmy z okolic Bydgoszczy, a najlepiej z samej Bydgoszczy.

wielgachny rock w wielkim mieście


Na półkach sklepów muzycznych pojawił się już dalszy album z serii "… & The City". Tym wspólnie na trzech płytach znalazły się 42 przeboje klasyków rocka.

Bono w szpitalu. Nie wiadomo, co z trasą


Bono - prowadzący grupy U2 trafił w piątek do szpitala w Monachium - podała oficjalna strona internetowa zespołu U2.com. Muzyk dostał kontuzji kręgosłupa na przestrzeni przygotowań do trasy koncertowej zespołu i musiał odbyć operację. Nie wiadomo, kiedy wyjdzie ze szpitala.

Kto napisał książkę roku?


W niedzielę wieczorem poznamy tegorocznego laureata literackiej nagrody Nike. wśród siedmiu książek, które znalazły się w finale nagrody, jest pięć powieści, jeden tom wierszy i jeden klasa reportaży.

Bierzcie, kręćcie i zgarniajcie dolary


Widzu! Internauto! Czy zdarzyło ci się być w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie i uchwycić niecodzienne wydarzenie? jeśli tak, to wyślij nagranie na baza TVN24 i weź porcja w konkursie Off zaleta Camera. Zgarnij nagrodę, jak w poprzedniej edycji pan Sławomir - internauta, który znalazł się w środku trąby powietrznej, a filmik z tego wydarzenia pokazany był na festiwalu i na antenach najważniejszych stacji telewizyjnych.

znalezionych: 587, strona 7 z 40
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>