Elvis zarabia 30 lat po śmierci


przypuszczalnie i jest nie wcześniej na czwartym miejscu najlepiej zarabiających martwych celebrytów, ale fani wiedzą swoje: koronowany władca jest jeden. A do kolekcji na święta będą mogli dołożyć najnowszą, 4-płytową kompilację 100 piosenek w pakiecie ze zdjęciami i artykułami. A nie zważając na tym: Elvis żyje!

Golizna, seks i śmiech. inaczej o czym myśli 13-latek


"Hardkorowe wielbłądy!" - cieszy się 13-letni Flau na widok kopulujących zwierząt. Jest bohaterem kreskówki autorstwa duńskiego laureata Oscara Martina Strange-Hansena. Artysta za rządowe pieniądze proch pokazać o czym myślą dzieci w wieku 10-13 lat. Wyniki dają do myślenia. W "Pinly&Flau" są latające fekalia, nagie 40-latki i kopulujące wielbłądy.

Solidnie flegmatyczne film Polańskiego


"Perfekcyjny thriller polityczny", "miejscami flegmatyczny, zupełnie niekontrowersyjny" - tak o obrazie "Autor widmo" Romana Polańskiego w doba po premierze na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Berlinale pisze niemiecka prasa.

poruszyć widzów do gry w serial


centrum Nauki Kopernik uruchamia wehikuł czasu. podczas projektu "Serial XIX-XXI", słynni artyści wspólnie publicznością cofną się w czasie o ponad sto lat. - Chcemy pobudzić widzów do gry w polski serial - mówi współtwórca koncepcji cyklu, Wojciech Faruga. Jego pierwszą punkt programu poprowadzi nominowany do Oscara krajowy dokumentalista Bartek Konopka. razem z publicznością zajrzy m.in. w historię pierwszych kamer, zbudowanych przez polskiego pioniera filmu - Kazimierza Prószyńskiego.

Asteriksowi stuknęła 50-tka


Najsłynniejszy z Galów - Asteriks obchodzi w tym roku 50. urodziny. W prezencie dla fanów ukaże się kolejna, jubileuszowa akt przygód bohatera, słynnej francuskiej serii komiksów. Niespodzianek z okazji okrągłej rocznicy przygotowano acz o wiele więcej.

Krakowski przegląd przesunięty o trzy dni. Z powodu żałoby


O trzy dni, z powodu żałoby narodowej, przesunięty zostanie początek festiwalu Off Camera. Nie będzie pokazu "Ondine" z udziałem Colina Farrella i Alicji Bahledy-Curuś, a pierwsze projekcje, miast w piątek 16, odbędą się w poniedziałek 19.

"Para do życia" wygrała Doc Review


Finowie w saunie, czyli "Para do życia" wygrał w konkursie głównym 7. edycji festiwalu filmów dokumentalnych Planete Doc Review w Warszawie.

Na Tajwanie śpiewają Chopina. Po polsku


Te bezspornie najdłuższe - bo trwające aż tydzień - dwusetne urodziny Fryderyka Chopina obchodzi tożsamy świat. net pełen jest nietypowych wykonań utworów naszego narodowego kompozytora. Na jednym z tajwańskich serwisów jest dozwolone być posłusznym jak tamtejsza sopranistka z trudem brnie z wykorzystaniem polskie frazy pieśni "Gdybym ja była słoneczkiem na niebie".

Złote Globy - Lach nominowany


Znana jest spis nominowanych do Złotych Globów, nagrody Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej. Najwięcej nominacji otrzymał celuloid "W Chmurach". Na listowie znalazł się też twórca muzyki do "A Single Man", Polak Abel Korzeniowski.

"Avatar" przegrywa z Irakiem


atoli "Avatar" jest typowany jak faworyt Oscarów, to nagrody Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych (BAFTA) jest dozwolone docenić dla filmu w charakterze stracone. celuloid Jamesa Camerona poniósł klęskę. Lepiej poszło zaś filmowi autorstwa byłej żony Camerona.

Poszukuję firmy budowlanej, w ofercie której znajduje się

kompleksowa budowa Bydgoszcz

oraz oferta na domy energooszczędne. Interesują mnie tylko firmy z okolic Bydgoszczy, a najlepiej z samej Bydgoszczy.

"Dama z łasiczką" przyjechała do Warszawy


Jeden z najważniejszych obrazów światowej kultury w Warszawie. "Damę z Grosnostajem" Leonarda da Vinci, znajdującą się na codzień w Muzeum Czartoryskich wolno spostrzegać od 17. do 30. maja w Zamku Królewskim. społem z nią z remontowanego krakowskiego muzeum przyjechało kilkanaście innych eksponatów.

"Rękopisy nie płoną". Ale kosztują


W średniowieczu uprzedni warte nieco wiosek, dziś - nad 20 milionów dolarów. To wydatek, na jaki musi się preparować laik manuskryptów, chyba że chce wywiać część w lipcowej aukcji w Londynie. Pod młotek pójdą przepięknie zdobione modlitewniki francuskich królów.

Wisła zatopiła krakowskie Wianki


w trakcie tegorocznych Wianków w Krakowie, ze względu na zły stan Bulwarów Wiślanych po powodzi, nie będzie plenerowego koncertu. 23 czerwca rozpocznie się wprawdzie pięciodniowy rynek Świętojański.

Rękawiczka Jacksona za 50 tys. dolarów


Biała rękawiczka należąca do Michaela Jacksona została sprzedana na aukcji w Australii za z grubsza 49 tys. dolarów - za jakby dwa rózgi więcej od oczekiwanej ceny.

nawet bez Oscara "Królik" akuratnie smakuje


krajowy błona fotograficzna krótkometrażowy "Królik po berlińsku" nie zdobył co prawdziwość Oscara, ale jego reżyser zyskał nadzwyczaj wiele. obecnie jego twórczość będzie wyświetlane w USA. Sam Bartosz Konopka ma choć szansę działać swoje filmy w Hollywood.

znalezionych: 587, strona 6 z 40
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>