Pięć dni pod kinem? Dla Edwarda całość


Nie straszne im palące słońce, spanie na twardym asfalcie czy spojrzenia przechodniów – najtwardsze fanki Zmierzchu od niedzieli koczują pod kinem w Los Angeles w oczekiwaniu na premierę trzeciej części sagi. W nagrodę – możliwość zobaczenia na energicznie idola nastolatek, Roberta Pattinsona.

pies Pankracy: Czy mnie coraz pamiętacie?


W wigilię zdarzają się cuda, a zwierzęta mówią ludzkim głosem. ulubiony za pośrednictwem telewidzów psina Pankracy po 19 latach przerywa milczenie i w ten szczególny doba przypomina o przykazaniu miłości bliźniego. - permanentnie o was myślę, non stop was niezwykle lubię - mówi do swoich wychowanków, dzisiejszych 30-latków.

5 lat pod lupą drugie oczy


program "Szkło Kontaktowe" kończy pięć lat. - Jesteśmy dużą poradnią zdrowia psychicznego - podsumowuje działanie programu jeden z jego prowadzących, Marek Przybylik.

Piękna Francuzka czuje się Polką


- Tak niespiesznie już jestem żoną Polaka, że zaczynam rozumieć dyskurs polski - deklarowała piękna aktorka i piosenkarka Emmanuelle Seigner, a prywatnie ślubna Romana Polańskiego. Seigner przyjechała do Polski dawać awans swoją pierwszą solową płytę.

Znacie jakieś sklepy, gdzie kupię

zaproszenia ślubne

rustykalne i wykonywane ręcznie?

dezorientujący dwaj i 19-latka w finale "Mam talent!"


Do wielkiego finału programu "Mam Talent!", jako pierwsza awansowała 19-letnia śpiewaczka Anna Teliczan. Drugie i trzecie punkt należało do MADOXA tudzież dwa Kruk i Blacha.

Jury naradzi się z wykorzystaniem internet. Na przegląd pył też wpływa


- Sprowadziliśmy do Krakowa filmy, które nas wzruszyły, zachwyciły i zaciekawiły. Mamy nadzieję, że naszych gości porwą tak samo – razem z tymi słowami wystartował krakowski festiwal Off Camera. przedsięwzięcie w trzy lata po narodzinach nie wprost przeciwnie może pochwalić się współpracą z legendarnymi festiwalami Sundance i Pussan, ale i programem, jaki powali na kolana niejednego kinomana.

festiwal walor Camerimage "wychodzi" z Łodzi


festiwal plus Camerimage wynosi się z Łodzi. boss imprezy, Marek Żydowicz oświadczył, że wypowiada miastu umowę na organizację imprezy, bo - jego zdaniem - magistrat nie dotrzymał zapisów porozumienia. lecz referat Miasta Łodzi uznał decyzję Żydowicza za nieważną.

Pogrzeb z pompą po ponad 500 latach


chowanie zmarłego po powyżej pięciuset latach od śmierci. W Olsztynie rozpoczynają się trzydniowe uroczystości pogrzebowe wielkiego astronoma, Mikołaja Kopernika. W sobotę jego szczątki zostaną złożone we fromborskiej archikatedrze.

"Za Ferdka potrafię się brzydko zachować"


Andrzej Grabowski najbardziej na świecie nienawidzi gdy mówi się do niego Ferdek. O swoim życiu z piętnem Kiepskiego opowiadał Małgorzacie Domagalik w programie "Ona i on".

W austriackim teatrze Fritzla rozlicza Duńczyk


- To jest nadal skromny temat. Nie ruszajmy go, bo śmierdzi. Ale podskórnie wszyscy wiedzieli, że mierzą się z historią Fritzla – mówi Zbigniew Preisner, własny kompozytor i skryba muzyki do przedstawienia "Pogrzeb" ("Das Begräbnis"), nawiązującego do historii "potwora z Amstetten".

Pac-Manowi stuknęła 30-tka


Ile białych kropek znikło w jego paszczy, tego nie wie nikt. Pac-Man ma już 30. lat i permanentnie nienasycony apetyt.

Raper idzie odbywać wyrok


uznany amerykański raper Lil Wayne późniejszy rok, a jeśli będzie łaskawy - ósemka miesięcy, spędzi w nowojorskim więzieniu. Powód? Nielegalne posiadanie broni.

pobudzić widzów do gry w serial


Centrum Nauki Kopernik uruchamia wehikuł czasu. w czasie projektu "Serial XIX-XXI", słynni artyści społem publicznością cofną się w czasie o powyżej sto lat. - Chcemy włączyć widzów do gry w krajowy serial - mówi współtwórca koncepcji cyklu, Wojciech Faruga. Jego pierwszą punkt programu poprowadzi nominowany do Oscara polski dokumentalista Bartek Konopka. Wraz z publicznością zajrzy m.in. w historię pierwszych kamer, zbudowanych za pośrednictwem polskiego pioniera filmu - Kazimierza Prószyńskiego.

Mr i (ex)Mrs Cameron – kto zostanie królem świata?


And the Oscar goes to... Jamesa Camerona, czy jego eksżony Kathryn Bigelow? Nagrodzone zostanie największe spektakl świata, czy perfekcyjny błona fotograficzna o Iraku? Oskarowy pojedynek zapowiada się niezmiernie ekscytująco, bo - jak rozumie się samo przez się - nie ma jak zażenowanie prywatnych emocji z zawodową rywalizacją.

Gdzie kupię trwały

namiot

imprezowy, znacie jakieś firmy, które produkują namioty imprezowe?

wystarczy Stonesów?


Perkusista Rolling Stones Charlie Watts opuścił agregat - donosi australijski brama Undercover. wykonawca nie będzie już nigdy grał, ani koncertował z zespołem, w którym spędził 46 lat - zdradziło źródło zbliżone do Rolling Stones.

znalezionych: 587, strona 11 z 40
<<<  -  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  -  >>>