Jak się wygrywa milion


Postawił pełnia na jedną kartę i udowodnił, że warto ryzykować. Prawidłową odpowiedzią na sprawdzanie z muzyki zagwarantował sobie milion. Już dziś zobaczymy, jak zdobywa się najwyższą wygraną w "Milionerach".

Pac-Manowi stuknęła 30-tka


Ile białych kropek znikło w jego paszczy, tego nie wie nikt. Pac-Man ma już 30. lat i stale niezaspokojony apetyt.

Książę Karol rzuca do kaloszy


Książę Karol odwiedził muzyków i uczestników festiwalu w Glastonbury. Organizatorów imprezy zaszczycił w czwartek – na dwadzieścia cztery godziny przed jej rozpoczęciem. - Po 40 latach starań zdobyłem królewską akceptację – powiedział BBC boss festiwalu - Michael Davis.

Bono w szpitalu. Nie wiadomo, co z trasą


Bono - lider grupy U2 trafił w piątek do szpitala w Monachium - podała oficjalna strona internetowa zespołu U2.com. muzyk dostał kontuzji kręgosłupa podczas przygotowań do trasy koncertowej zespołu i musiał odbyć operację. Nie wiadomo, kiedy wyjdzie ze szpitala.

We Wrocławiu można przeprowadzić skuteczne

regeneracja dpf wrocław

a na usługę otrzymujesz gwarancję.

Jerzy Stuhr podbija Włochy


Jerzy Stuhr zagra w najnowszym filmie włoskiego reżysera Nanniego Morettiego. "Habemus Papam" to legenda o świeżo wybranym papieżu, który z powodu depresji nie czuje się na siłach, by podjąć się posługi. Nie wiadomo jeszcze, w jakiej roli wystąpi Stuhr. Na bodajże wprawdzie nie wcieli się w papieża, którą zagra pierwszorzędny francuski aktor, Michel Piccoli.

koncert z konfesjonałem w tle


Bez alkoholu, bez narkotyków i bez tytoniu - za to z głośną muzyką i tańcami do upadłego. A po koncercie pacierz w kaplicy. nad 1,5 tys. młodych osób bawiło się na pierwszej części festiwalu "3R for Trinity", która odbyła się w Łodzi.

wspólna produkcja TVN nagrodzona w Turynie


błona fotograficzna "Get Low" z gwiazdorską obsadą, jaki otworzy tegoroczny festiwal Camerimage, został uhonorowany na Festiwalu Filmowym w Turynie.

Bigelow bierze wszystko


Dawid wygrał z Goliatem, biegłość z box-officem, a płeć piękna z mężczyzną. Kathryn Bigelow przebiła szklany sufit i została pierwszą nagrodzoną Oscarem reżyserką, a "The Hurt Locker. W pułapce wojny" najlepszym filmem. James Cameron stracił koronę "króla świata", a jego "Avatar" zasłużył w oczach Akademii tylko na techniczne nagrody pocieszenia.

"Popiełuszko" w Rzymie. Łzy i owacje


Podczas nadzwyczajnego pokazu filmu "Popiełuszko" w reżyserii Rafała Wieczyńskiego na festiwalu filmowym w Rzymie aura była niezwykle podniosła. Seans zakończyły owacje i łzy widzów.

Krytycy wybrali: "Avatar" i "The Hurt Locker"


Sześć nagród dla "Avatara", ale najważniejsze – za klisza i reżyserię – zgarnął wojskowy dramat "The Hurt Locker". Smakiem obeszła się zespół "Dziewięć" - żadna z 10 nominacji nie zmieniła się w nagrodę. Najlepsze filmy 2009 roku tym społem wybrali krytycy.

8 min. powstawało rok. Bagiński: To reklama naszej historii


- To jest taka trochę reklama naszej historii. Są w niej skróty, uproszczenia. Opiera się po największej części na mocnych, wizualnie atrakcyjnych momentach - o "Animowanej historii Polski", 8-minutowym filmie stanowiącym jedną z atrakcji polskiego pawilonu na EXPO 2010 w Szanghaju, mówi w TVN24 jej reżyser, Tomasz Bagiński. I zdradza, że błona fotograficzna ma duże szanse na premierę w internecie, a w 3D i w polskich kinach.

Milion dolarów za tekst Lennona


Milion dolarów - dogłębnie tak wiele zapłacił na aukcji w Nowym Jorku kupiec za zapisany ręcznie przy użyciu Johna Lennona napis piosenki Beatlesów "A Day In The Life" z 1967 roku. utwór znalazła się w słynnym albumie "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band".

Ach co to była za noc!


Dziesiątki muzeów, setki galerii i tysiące zwiedzających. Za nami kolejna Noc Muzeów, już siódma. W całej Polsce do późnych godzi nocnych, Polacy chłonęli kulturę.

Noel Gallagher zostawia brata w Oasis


Gitarzysta, kompozytor i literat tekstów piosenek Noel Gallagher oświadczył, że opuszcza zespół Oasis. Powiedział, że nie może już dłużej pracować ze swoim bratem Liamem, wokalistą grupy.

"Cały rzeczywistość jest zwariowany, ale u nas jest centrala!"


program "Szkło Kontaktowe" kończy pięć lat. - Jesteśmy dużą poradnią zdrowia psychicznego - podsumowuje aktywność programu jeden z jego prowadzących, Marek Przybylik. Nie byłoby atoli "Szkła" bez jego widzów, którzy przysyłają SMS-y, e-maile i dzwonią, by pospołu pośmiać się z codziennych absurdów. Wybierz najlepszy SMS "Szkła kontaktowego".

znalezionych: 587, strona 1 z 40
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>