Sąd odrzucił morał oskarżonego ws. Papały


Sąd Okręgowy w Warszawie odrzucił morał Ryszarda Boguckiego, oskarżonego o współudział w zabójstwie b. szefa policji gen. Marka Papały, o zmianę składu sędziowskiego. Sędzia rozpatrujący wniosek nie podzielił argumentu o braku bezstronności.

"Żaden zakład nie umrze już w ciszy"


- Wczoraj, z wielką powagą, parę tysięcy ludzi z całej lokalny upomniało się o kolegów z "Ceglarza" - mówił w TVN24 Janusz Śniadek, zwierzchnik "Solidarności" komentując piątkową demonstrację w Poznaniu. - Skończył się w Polsce czasy, że zakłady będą umierały w ciszy - dodał związkowiec.

16 lat temu Rosjanie mieli inną wersję historii


Rzeczpospolita Polska odrzuciła niemieckie zaproszenie do paktu skierowanego przeciw Sowietom. To Stalin namówił Hitlera do rozbioru nasz - takie tezy wyraziła rosyjska komisja ekspertów w oficjalnym dokumencie z 1993 r., który przypomina "Rzeczpospolita". blisko to, w ostatnich dniach rosyjscy propagandziści zarzucili Polsce współpracę z Hitlerem.

Jest badanie ws. tragedii na rollercoasterze


Jest badanie w sprawie czwartkowej tragedii na rollercoasterze. 15-latek z Ukrainy zmarł po tym, jak w trakcie zjazdu wychylił się z wagonika i uderzył głową w barierkę. niegorący tor saneczkarski stanął na rollercoasterze na stoku górska kraina Wdżar w Kluszkowcach.

Proszę mi powiedzieć, czym powinna charakteryzować się dobra

budka dla kota

chciałabym kupić taką budkę dla kota, ale z możliwością wykorzystywania jej jako legowisko i transporter. Znacie takie budki dla kota?

Tusk: lokalny nie stać na reelekcję Lecha Kaczyńskiego


Zobaczymy w maju - odpowiada Donald Tusk na badanie "Gazety Wyborczej" o jego udział w wyborach prezydenckich w 2010 r.

Pośmiertne awanse dla tych, którzy zginęli


Pełniący obowiązki prezydenta Bronisław Komorowski awansował pośmiertnie żołnierzy i funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu, którzy zginęli w katastrofie prezydenckiej maszyny pod Smoleńskiem. Wnioskował o to stary MON Bogdan Klich.

Łódzkie: mężczyzna utonął chcąc ratować córkę


35-letni mężczyzna utonął w Zalewie Sulejowskim, gdy skoczył do wody, aby ratować swoją sześcioletnią córkę.

Były poseł PO laska o "mistyfikację" rządu Tuska


"Milczenie rządu i ukrywanie informacji każe postawić pytanie, czy rzekomy akcjonariusz nie był od początku mistyfikacją i iluzją stworzoną przy użyciu ekipę rządową na okres wyborów" – pisze na swoim blogu w Onet.pl Paweł Piskorski, komentując sprawę katarskiego inwestora, który miał zainwestować swe pieniądze w polskie stocznie.

Będzie się tłumaczył z pracy dla córki Sobiesiaka


Byli prezesi Totalizatora Sportowego: Sławomir Sykucki i Jacek Kalida staną w piątek przedtem komisją hazardową. pierwszy z nich miał być zaangażowany w rozlokowanie w zarządzie TS córki biznesmena od hazardu Ryszarda Sobiesiaka.

Prokuratura: donieść Niemcom rzekomego agenta


Prokuratura zwróci się do stołecznego sądu o model domniemanego agenta Mosadu Niemcom - poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Monika Lewandowska.

Łatwiejszy dostęp do broni? PO przeciw


Premier Donald Tusk powiedział w środę, że nie jest zwolennikiem ułatwienia Polakom dostępu do broni, albowiem - jego zdaniem - nie zwiększy to ich bezpieczeństwa. również pryncypał klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna krytykuje myśl liberalizacji dostępu do broni. polityk zapowiedział, że jego partia nie poprze projektu, który znajduje się w komisji "Przyjazne Państwo".

"Nie zrezygnuję z funkcji marszałka"


Bronisław Komorowski powtórzył w Szczecinie, że nie ma zamiaru rezygnować z funkcji marszałka Sejmu, jeśli zostanie kandydatem Platformy Obywatelskiej w wyborach prezydenckich.

Proces w sprawie śmierci Papały ruszy 10 lutego


Na 10 lutego Sąd Okręgowy w Warszawie przesunął w piątek planowane wcześniej na 4 lutego rozpoczęcie procesu gangsterów Andrzeja Z. ps. Słowik i Ryszarda B. w sprawie zabójstwa byłego szefa policji Marka Papały. Sąd oddalił morał obrony o powiedzenie sprawy prokuraturze.

"Razi mnie stała wymiana wieńców"


- Razi mnie stała oboczność wieńców na świeże na ławkach posłów. Ja nie uważam, że to jest wyraz żalu i przywiązania. To marsz - powiedziała w RMF FM Julia Pitera. Posłanka PO dodała, że chodzi jej głównie o posłów PiS.

"Polska to nie kobieta. To zapijaczony, niezręczny gość z depresją"


Dla Manueli Gretkowskiej Kraj nad Wisłą już nie jest kobietą niemniej jednak "zapijaczonym, nieudolnym facetem z depresją". Honorowa przewodnicząca Partii Kobiet zwrot to wygłosiła na zjeździe Partii Kobiet, w obecności m.in: Grzegorza Napieralskiego, Pawła Piskorskiego i Andrzeja Olechowskiego.

znalezionych: 25435, strona 1 z 1696
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>