Kto wybuduje A4?


prezes Urzędu Zamówień Publicznych (UZP) nie ma żadnych zastrzeżeń do procedur przetargowych na realizację dwóch podkarpackich odcinków autostrady A4: Jarosław-Radymno i Radymno-Korczowa.

własny autokar w ogniu


Wczoraj, na niemieckiej autostradzie zapalił się lokalny autokar.

Lechistan autobusową potęgą


tymczasem Jelcz w zasadzie już nie istnieje, a Autosan stoi jedną nogą w grobie, w pierwszej połowie tego roku w Polsce wyprodukowano aż 2417 autobusów.

Renault i Mercedes razem?


To już pewne. skład Renault/Nissan zawiązuje przymierze strategiczny z Daimlerem. Oficjalne ogłoszenie aliansu odbędzie się w środę w Brukseli.

Proszę mi powiedzieć, czym powinna charakteryzować się dobra

budka dla kota

chciałabym kupić taką budkę dla kota, ale z możliwością wykorzystywania jej jako legowisko i transporter. Znacie takie budki dla kota?

Jej pierwszy raz


Blondynka dziewiczy raz wyjeżdża sama samochodem do miasta.

1000 radarów i 5 zł za litr


Latem litr benzyny będzie kosztował 5 zł! Szykuje się drastyczna podniesienie cen cen ubezpieczeń OC! Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym zapłacimy mandat w wysokości 4 tysięcy złotych!

koniec amerykańskich wozów?


Fiesta to jeden z popularniejszych hatchbacków segmentu B. Auto, które pojawiło się po raz dziewiczy w 1976 roku, z wykorzystaniem wiele lat było głównym źródłem dochodów Forda.

Ciężarowa mazda3


Mazda wprowadza do sprzedaży model 3 z homologacją ciężarową.

nowy środek transportu z Polski?


Nie ustają spekulacje na temat przyszłości fabryki Fiata w Tychach.

postscriptum kopią pod A4?


punkt programu posłów komisji infrastruktury domaga się odtajnienia umowy autostradowej ze Stalexportem, zlecenia analizy umowy i wszystkich aneksów do niej oraz zwołania specjalnego posiedzenia komisji.

Największa potknięcie w historii


Największa w historii motoryzacji impreza nawrotowa ogłoszona przez Toyotę z hukiem przetacza się przez Amerykę.

dyska z 5 kamerami (video)


Zadebiutował w tym roku na salonie samochodowym w Nowym Jorku.

Jest "siódemka". Wygra IQ!


CitroĂŤn C3 picasso, mercedes-benz E, opel astra, peugeot 3008, skoda yeti, toyota iq i volkswagen polo to finałowa "siódemka" plebiscytu Car of the Year 2010.

Kubica jakiego nie znałeś!


Robert Kubica - podobnie, jak Adam Małysz wywalczył sobie zaszczytne lokalizacja w gronie najlepszych polskich sportowców. podejście do królowej sportów motorowych - Formuły 1 - nie była prosta.

Zima. Uważaj, co tankujesz!


Zimą mogą pojawić się opały z uruchomieniem samochodu spowodowane wpływem niskich temperatur na oliwa napędowy, LPG i benzynę.

znalezionych: 2925, strona 1 z 195
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>